menu
Головна » 2018 » Листопад » 30 » Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine
09:51
Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine

      З 27 по 29 листопада 2018 року від Запорізької області заклади професійної (професійно-технічної) освіти беруть участь у WorldSkills Ukraine, який проходить у Києві. Це міжнародний конкурс популяризації робітничих професій. Організаторами конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України та Федерація роботодавців України. Генеральний партнер – металургійний холдинг Метінвест. Цього року змагання проходять в таких компетенціях, як електромонтажні роботи, зварювальні роботи, слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, мехатроніка, кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди.

Змагання проводяться у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу, та виконати ряд практичних завдань.

Метою конкурсу є підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації по всьому світу, популяризації робітничих професій через проведення міжнародних змагань по всьому світу.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine – важливий інструмент зростання престижності робітничих професій, професійної освіти та розвитку державно-приватного партнерства в системі освіти.

ФОТО...

Переглядів: 16 | Додав: dplicey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]