menu
Головна » 2018 » Березень » 15 » ВІТАЄМО!!!
08:10
ВІТАЄМО!!!

Віват,  переможці!

15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організували виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасниками виставці були заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою; заклади професійно-технічної освіти, науково-методичні центри; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали.

15 березня відбулося нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями та вручення Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus.

Приємно відзначити, що наш Державний навчальний заклад «Дніпрорудненський професійний ліцей» отримав золоту медаль у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ»!

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала 74 конференції, презентації, семінари, круглі столи, дискусійних панелей та інші заходи за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

 

Представники ліцею Осипенко С.М., Нікітіна Є.Л., Суєтова С.В., Торохтій О.С. прийняли участь у засіданні круглих столів «Сучасні погляди на підготовку конкурентоздатних фахівців у закладах професійної освіти», «Інноваційні ресурси розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти».

Директор ДНЗ «Дніпрорудненський ліцей» Осипенко Сергій Миколайович виступив з доповіддю «Управлінський супровід проектної діяльності при організації професійного навчання з використанням елементів дуальної форми здобуття освіти» на науково-практичному семінарі «Співпраця з роботодавцями щодо формування професійних компетентностей та впровадження елементів дуальної форми здобуття освіти» та отримав сертифікат доповідача.

Державний навчальний заклад «Дніпрорудненський професійний ліцей» був нагороджений дипломом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти і науки. Ліцей отримав сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь».

Це результат плідної роботи всього колективу ліцею і вмілого, грамотного керівництва.

Прийміть слова подяки від імені всього колективу, Сергій Миколайович, за вашу роботу і бачення перспектив розвитку нашого навчального закладу та професійно-технічної освіти!

 

Методисти Є.Л. Нікітіна, Суєтова С.В.

 

ФОТО...

Переглядів: 51 | Додав: dplicey | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]