menu
Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Відкритий урок виробничого навчання з професії «Машиніст електровоза, електрослюсар(слюсар) черговий та з ремонту устаткування» в групі №4
15:19
Відкритий урок виробничого навчання з професії «Машиніст електровоза, електрослюсар(слюсар) черговий та з ремонту устаткування» в групі №4

08.10 2018 року в ДНЗ «Дніпрорудненський ліцей» в слюсарній майстерні №1 майстер виробничого навчання Агаларова В.І. проводила відкритий урок виробничого навчання з професії «Машиніст електровоза, електрослюсар(слюсар) черговий та з ремонту устаткування» в групі №4 .

Тема уроку «Рубання металу». На уроці були присутні директор ліцею, Осипенко С.М., методист Суєтова С.В.,старший майстер Ковальчук А.В.

 майстри виробничого навчання: Осипенко Л.О.,Брик О.В., Довженко Д.І.,

Капля Н.П., Уткін С.В., Сербіновський В.П., Драгниш В.К. та викладач  з української мови Мироненко О.В.

Учні із захопленням брали участь на уроці, показували реальні знання, вміння та навички опираючись на раніше вивчений матеріал, та прагнення у оволодінні обраної професії.

Цей урок був не тільки вдалий, але й надзвичайно цікавий та захоплюючий.

Майстер в/н Валентина Іванівна  на уроці повязувала тему уроку з виробництвом , учні розбирали проблемні ситуації, та з предметами історією, літературою, спецтехнологією, матеріалознавством, кресленням, математикою, хімією та фізикою.

Агаларова В.І. зуміла відкрити тему уроку та навчити учнів умінь та навичок по рубанню металу, досягти мети, яка була поставлена на початку уроку.

ФОТО...

Переглядів: 16 | Додав: dplicey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]