menu
Головна » 2018 » Вересень » 14 » Свято 1 Вересня!
13:34
Свято 1 Вересня!

Радо зустріли першокурсників у стінах ліцею.

    День знань - це свято, яке об'єднує усіх, і є особистим для кожного. Та найбільш пам'ятне воно для першокурсників, які переступають поріг навчального закладу, - це крок у незвідане, нове, загадкове та не менш цікаве учнівське життя.

      Цього року у нашу родину влилися 165 першокурсників.

     День знань, першого вересня знов  зібрав учнів ДНЗ «Дніпрорудненський ліцей» на святковій лінійці. Після внесення Державного Прапора і виконання Гімну України до присутніх звернувся  директор ліцею Осипенко Сергій Миколайович. Він зворушливо та святково оголосив про початок нового навчального року, розповів про нашу дружню ліцейну родину , побажав усім учням успіхів в опануванні обраних професій.

     І ось пролунав перший дзвоник для першокурсників ліцею, який покликав їх у Країну Знань, мрій та сподівань! Під час передзвону в небо злетіли жовті та блакитні кульки, які понесли у небо мрії та надії усіх учнів ліцею.

     Дуже щирими були привітання від наших шановних гостей: методиста Науково-методичного центру Двоєносової Лариси Віталіївні, секретаря Дніпрорудненської міської ради Решетняк Лариси Петрівни, начальника цеху закладки ПрАТ «ЗЗРК» Владимирова Олександра Володимировича, які прийшли із подарунками та гарними побажаннями.

      Звісно, у такий святковий день найбільша увага - першокурсникам. З відкритим серцем їх прийняли у велику ліцейську родину. Слова подяки за самовіддану працю, тепло і любов були адресовані викладачам та майстрам виробничого навчання. Не забули і про батьків, яким вдячні за довіру при виборі навчального закладу та професії.

      Першокурсників гостинно зустріли у ДНЗ «Дніпрорудненський ліцей» : вже з 31 серпня почалося заселення у гуртожиток, 125 учнів розмістили у відремонтованих кімнатах та провели ознайомчу екскурсію.

    Адміністрація ліцею та весь педагогічний склад прикладає максимум зусиль для позитивної адаптації першокурсників у новому навчальному році.

      Бажаємо вам успіхів у навчанні, шановні першокурсники!

 З повагою, старший майстер

 Ковальчук Анастасія Володимирівна.

ФОТО...

Переглядів: 17 | Додав: dplicey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]