menu
Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Обласний вебінар
15:01
Обласний вебінар

      25 жовтня 2018 року викладач спецдисциплін Кононенко Аліна Анатоліївна провела обласний вебінар на базі Науково-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області. Тема вебінару: «Використання кейс-методу під час викладання спецдисциплін».  Аліна Анатоліївна розповіла про те, коли вперше з’явився термін „кейс-стаді”; як метод case-study було вперше застосовано в навчальному процесі; про умови реалізації даного методу. Педагог презентувала проект “Здорова кухня” в рамках якого був реалізований кейс-метод. Проект дав змогу розкрити можливості та перспективи майбутніх  робітників за професією “Кухар; кондитер” щодо пропаганди культури здорового харчування та здорового способу життя.

Аліна Анатоліївна навела приклади завдань для чотирьох груп, продемонструвала відео, яке спонукало учнів до активних дискусій та мотивувало їх в роботі. Учні визначили та розрахували раціон харчування для різних верст населення. Склали бізнес-план.

Педагог акцентувала увагу на тому, що кейси допомагають у перенесенні навчального середовища з аудиторії на робочі місця. Особливо це можливо з огляду на те, що учні краще усвідомлюють власні пріоритети та цінності, які мають відношення до їх професійної діяльності; вчаться визначати класи більш чи менш типових ситуацій; розвивають в собі ширші можливості для аналізу, оцінюють наслідки різних рішень.

Виступ Аліни Анатоліївни був дуже цікавим та інформаційним.

Методист Суєтова С.В.

ФОТО...

 

Переглядів: 15 | Додав: dplicey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]