menu
Головна » 2018 » Вересень » 25 » Науково-практичний семінар «Дуальна форма навчання – запорука якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника»
08:14
Науково-практичний семінар «Дуальна форма навчання – запорука якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника»

Триває багаторічна плідна співпраця Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей» з Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України. А розпочалась вона у 2015 році, коли навчальний заклад розпочав дослідно-експериментальну роботу. Дуже приємно зустрічати колег-однодумців. Так, 21 вересня у закладі було проведено науково-практичний семінар «Дуальна форма навчання – запорука якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника». Гостями заходу була керівник експерименту Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей» Кулалаєва Наталя Валеріївна, завідувач лабораторії професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат хімічних наук, доцент та методист НМЦ в Запорізькій області Тимченко Наталя Іванівна.

Наш ліцей один із закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області, який веде підготовку майбутніх кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної форми навчання. Директор, Осипенко Сергій Миколайович, презентував досвід роботи закладу під час участі у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018». Викладачі та майстри виробничого навчання мають значний досвід роботи з даного питання. Тому для нас не було дивно, що Міністерство освіти і науки України залучило наш ліцей до експерименту Всеукраїнського рівня.

Програма науково-практичного семінару була насиченою: спочатку яскраве свято з нагоди посвяти у першокурсники, потім конкурс з професії «Кухар; кондитер» та незабутній воркшоп.  Бажаю всьому колективу ліцею подальших успіхів та натхнення в роботі.

Методист, Суєтова С.В.

ФОТО...

 

Переглядів: 33 | Додав: dplicey | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]