menu
Головна » 2018 » Вересень » 14 » Літня виробнича практика учнів з професії «Кухар; кондитер»
10:18
Літня виробнича практика учнів з професії «Кухар; кондитер»

          Настала літня пора , а для наших учнів групи №6, ІІ курсу та № 5, ІІІ курсу з професії «Кухар; кондитер»  - пора виробничої практики. Завдяки укладеним договорам наші учні під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання Кривошей Ірини Василівни та Сутиріної Олени Олександрівни відправились на проходження виробничої практики на сонячне узбережжя Азовського моря до пгт Кирилівки.

        Найкращі  учні, які опановують професію «Кухар; кондитер» працювали у їдальнях на базі відпочинку «Гірник» ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», базі відпочинку «Перtсип» та дитячому оздоровчому таборі «Юність» ВП «Запорізька атомна електростанція». Всі інші учні проходили виробничу практику на  підприємствах ресторанного господарства Запорізької області за місцем свого проживання.

       На базах відпочинку наші учні  мали  можливість проявити отримані протягом року теоретичні знання на практиці: вони професійно оволоділи навичками приготування різних страв, вправно користувалися сучасним обладнанням, опанували різні види обслуговування споживачів та сервіровки столів, розширили знання асортименту продукції масового споживання, правила подавання страв та правила обслуговування відпочиваючих.

         Практика, яку влітку пройшли наші  учні дає змогу використовувати теоретичні знання та отримати високий рівень практичних навичок.

         Керівники практики відмітили бажання учнів сумлінно працювати, їх відповідальність та працелюбність. Всі учні отримали позитивні відгуки про проходження виробничої практики, отримали від керівництва баз відпочинку «Пересип» Подяки, а діти, які проходили виробничу практику на б/в «Гірник» отримали подарунки – футболки з логотипом «ЗЗРК» на пам'ять про гарно проведене літо!

        У кінці літа всі учні отримали рекомендовані підприємствами розряди на проміжній кваліфікаційній атестації, і в котрий раз проявили  свою любов до обраної професії, і те, що вони пишаються цим!

        Дорогі майбутні Кухарі та Кондитери, ми пишаємося вами, так тримати! Вітаємо Вас з отриманням нових розрядів та Нових кроків у вашу нелегку професію!

З повагою, директор ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»

 Осипенко С.М., та страший майстер Ковальчук А.В.

ФОТО...

Переглядів: 42 | Додав: dplicey | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]