menu
Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Конкурс зварників
13:20
Конкурс зварників

5-6 жовтня у м.Запоріжжі відбувся конкурс "Професійної майстерності зварників та дефектоскопістів»" між фахівцями теплових станцій і ремонтних підрядників «ДТЕК ЕНЕРГО», на який було запрошено учнів групи № 17-ТУ з професії «Електррогазозварник; слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування» Зварювальний полігон  став майданчиком для змагань профільних фахівців та представникив двох навчальних закладів – ДНЗ «Дніпрорудненськийпрофесійний ліцей» та ДНЗ «Зеленодольський професійний ліцей», які були вперше запрошені на такий конкурс і представляли нове покоління з цієї професії. Честь нашого ліцею захищали два найкращих учня групи № 17-ТУ Плотніков Олександр та Овчінніков Євген, супроводжував хлопців та допомагав підготуватися до участі у конкурсі майстер виробничого навчання Сіренко Євген Олександрович.

Конкурс зварників складався з трьох блоків. Під час теоретичного і практичного конкурсанти продемонстрували знання правил технічної експлуатації обладнання, виробничих інструкцій, норм охорони праці, пожежної безпеки, практичне застосування своїх професійних навичок. Третій блок - творчий конкурсанти підготували творчу роботу на тему "Рушник вишиваний".

Паралельно зі зварювальниками проходили і змагання дефектоскопістів. Саме вони перевіряли якість виконаних зварювальних робіт і давали заключний висновок перед введенням обладнання в експлуатацію. Тому на конкурсі, крім знання теорії, дефектоскопісти оцінювали якість зварних з'єднань і перевіряли "заготовки" на наявність дефектів у зварних швах методом ультразвукового контролю.

Такі конкурси для наших учнів дуже цікаві,вони проходять для підвищення престижу професії «Зварник», щоб фахівці поділилися досвідом, знаннями та вміннями з молодими спеціалістами. Учасники отримали багато вражень. Дякуємо Запорізькій ТЕС «ДТЕК ЕНЕРГО» за запрошення і співпрацю з нашим навчаль

ФОТО...

Переглядів: 10 | Додав: dplicey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]