menu
Головна » 2018 » Травень » 8 » День пам'яті і примирення
20:22
День пам'яті і примирення

Сьогодні 8 травня 2018 року, Україна разом із країнами Європи відзначає День пам'яті і примирення.
Символом пам'яті жертв війни в Україні став червоний мак, як і в багатьох країнах Європи. По всій Україні пройшли меморіальні та урочисті заходи.
В нашому містечку Дніпрорудне, також пройшов мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті і примирення.
У заході взяли участь представники міської ради, волонтери, учасники антитерористичної операції, представники патріотичних організацій, військовослужбовці, учні різних закладів, представники громадськості.
Багато хто прийшов, прикріпили до одягу червоні маки та інші елементи в кольорах національної символіки.
Учасники мітингу поклали квіти до могили загиблих воїнів аби віддати шану полеглим і живим захисникам України, хто дав нам змогу розбудовувати нашу державу.
Наші батьки, діди кров’ю розплатилися за свободу України і Європи, і сьогодні їхні нащадки відстоюють незалежність своєї Батьківщини, і не повинні дозволити втратити цю свободу, і щоб ворог топтав її землі.
Ціна цієї свободи заплачена надзвичайна, адже Друга світова пройшла страшним котком по Україні двічі. Під час бойових дій та в полоні загинуло близько 4 мільйонів військових українців і підпільників, ще понад 5 мільйонів цивільних загинули через окупаційний терор та голод в тилу. Близько 5 мільйонів українців були евакуйовані або примусово вивезені.
Пам’ять загиблих за Україну вшанували хвилиною мовчання.
Вшанували і тих, хто загинув, захищаючи свою землю нині, на східних її рубежах, усіх тих людей, які принесли перемогу у Другій світовій війні, які захищали нашу Батьківщину, нашу країну. І, безумовно, вклонились героям, тим хлопцям, які захищають і захищали рубежі нашої країни в зоні антитерористичної операції",
Ми ж повинні дбати, аби весь цей страшний тягар не був марним, щоб Україна стала міцною і квітучою державою.

ФОТО...

Переглядів: 12 | Додав: dplicey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]