menu
Головна » Файли » Мої файли

Наші майстерні
20.03.2018, 09:33

 

Державний навчальний заклад «Дніпрорудненський професійний ліцей» готується до зустрічі з новими учнями.

У нашому навчальному закладі постійно поповнюється матеріально-технічна база та створюються усі умови для якісної підготовки майбутніх робітників. У 2016-2017 навчальному році було витрачено на поповнення матеріально-технічної бази для навчально-виробничих майстерень та лабораторій 119 568 гривень, у тому числі на лабораторії кухарів – 72 320 грн, на майстерні електрогазозварників – 28 785 грн, на лабораторію операторів комп’ютерного набору – 12 500 грн, на слюсарну майстерню – 5 963 грн.

Кожен учень у ліцеї знаходиться під постійною увагою досвідчених педагогів, майстрів виробничого навчання, класних керівників. Підготовку кваліфікованих робітників здійснюють фахівці вищої  кваліфікації, наставники на підприємствах – замовниках робітничих кадрів. У ліцеї створено все необхідне для навчання, виховання та виробничої практики.

ДНЗ ДПЛ є закладом, який дбає про свій імідж і авторитет завдяки інноваційним проектам, які направлені на якісну підготовку кваліфікованих робітників. Тісна співпраця ПрАТ ЗЗРК і ліцею є запорукою і прикладом успішного існування навчального закладу і підприємства для становлення і розвитку суспільства.

Педагогічний колектив, учні ліцею щиро дякують керівництву залізорудного комбінату за надане обладнання та інструмент для підготовки кваліфікованих електромонтерів та слюсарів.

Шановні випускники шкіл! Ми готові зустріти вас у новому навчальному році і надати якісну професійну підготовку з усіх затребуваних професій. Чекаємо на вас!

 

ФОТО...

Категорія: Мої файли | Додав: dplicey
Переглядів: 79 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]