menu
Головна » Файли » Мої файли

Бібліотека
20.03.2018, 09:17

Бібліотека Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей»

Ми всі з вами знаємо: бібліотека в історії розвитку людства завжди відігравала важливу роль.

Бібліотека ліцею має достатній потенціал і всі можливості для того, щоб зайняти гідне місце серед бібліотек нового покоління. Але на жаль, час що витрачається на читання з кожним роком  зменшується. І я, як бібліотекар, спрямовую свою роботу до зацікавлення учнів до читання.

Освіта і бібліотека, це два поняття невід’ємні одне від одного. Наша бібліотека зорієнтована на задоволення потреб користувачів: викладачів, майстрів,  особлива увага приділяється учням ( на 1.03.18р. їх у нас 391 учня).

В нашій бібліотеці 524 читача. Всі учні ДНЗ «ДПЛ» є читачами бібліотеки.

Хотілось б відмітити учнів, які навчаються з професій «Кухар; кондитер» та «Електрогазозварник» - мої активні читачі.

Беззаперечно фактом нашого сьогодення стає необхідність активізації ролі бібліотеки в організації навчальної діяльності та дозвілля. Завдання яке я ставлю перед собою як бібліотекар: сформувати у учнів ставлення до бібліотеки, як до невичерпаного джерела інформації, місця де можна не лише поповнити свої знання, але й поспілкуватися з однодумцями, висловити свою думку.

Бути сучасним бібліотекарем можливо тільки постійно вдосконалюючи свою майстерність обираючи нестандартні підходи до проблем. У роботі бібліотеки дуже важливим напрямком є моніторингова діяльність. Вона здійснюється з метою всебічного вивчення інформаційних потреб читачів.

         Фонд бібліотеки становить 26816 примірників. Проводячи пошук інноваційних форм роботи з книгою ми завжди враховуємо, що 80% інформації людина сприймає за допомогою зору. Наявне споглядання являється початком усього пізнання. Тому традиційні книжкові виставки та тематичні полички вдало співіснують із рекламними вернісажами, виставками однієї книги, що дозволяє не тільки розкрити бібліотечні фонди, а й значно розширити читацький світогляд.

         Оформленні та постійно діють багатоаспектні книжкові виставки і тематичні полички, які охоплюють усі напрямки виховання. у бібліотеці сформований актив, який допомагає у роботі формування інформаційної культури людини триває упродовж усього життя і особливу роль у цьому відіграє бібліотека: саме вона повинна стати посередником між джерелом інформації та користувачами, забезпечуючи інформаційну підтримку освіти.

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: dplicey
Переглядів: 66 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]